02.06.2024 - 09.06.2024

Dzisiaj po I Niedziela miesiąca - wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ

W Oktawie Bożego Ciała przed Mszą Świętą procesja Eucharystyczna. W dzień powszedni o godzinie 17:45, w niedzielę o godzinie 15:45.

poniedziałek wspomnienie Świętych męczenników Karola Lwangi i przyjaciół

We wtorek wspomnienie Błogosławionego Michała Giedroycia, zakonnika

środę wspomnienie Świętego Bonifacego i Błogosławionej Łucji Szewczyk

czwartek Kongres Eucharystyczny w Archidiecezji Krakowskiej. W naszej Parafii:

• 17:45 - procesja z Litanią do NSPJ

• 18:00 - Msza Święta, błogosławieństwo dzieci i zakończenie Oktawy Bożego Ciała

• 18:30 - 19:30 - Godzina Święta

• 19:30 - 20:30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy ze Świętym Janem Apostołem

• 20:30 - Różaniec Eucharystyczny

• 21:00 - Apel Jasnogórski ze Świętym Janem Pawłem II i zakończenie

piątek Uroczystość NSPJ - 17:45 - procesja z Litanią do NSPJ. Możliwość spowiedzi od 17:00.

Z racji na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. O 17:45 nabożeństwo

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 2620 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 500 złotych.

Dziękuję za przygotowanie Uroczystość I Komunii Świętej, za ofiarę na rzecz Parafii w wysokości 1900 złotych. Bóg zapłać!

Dziękuję za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała, za piękne ołtarze, za liczny udział w procesji, za ogromne zaangażowanie. Bóg zapłać!

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech wszyscy w Najświętszym Sercu Pana Jezusa odnajdą siły potrzebne do pokonywania trudności życia codziennego.