07.07.2024 - 14.07.2024

Dzisiaj przypada wspomnienie Błogosławionej Rodziny Ulmów. I Niedziela miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu

poniedziałek wspomnienie Świętego Jana z Dukli, kapłana

środę Nowenna do MBNP

czwartek Święto Świętego Benedykta, opata, patrona Europy

piątek wspomnienie Świętego Brunona Bonifacego z Kwefurtu

sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny

W lipcu po każdej Mszy Świętej Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 2040 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 500 złotych. Dziękuję także za ofiary wpłacane na konto parafialne.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech Błogosławiona Rodzina Ulmów wyprasza dla nas, dla naszych rodzin i naszej Parafii Boże błogosławieństwo.