11.02.2024 - 18.02.2024

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej nabożeństwo pokutne przygotowujące do Wielkiego Postu

W Środę Popielcową obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, tzw. Post Ścisły - umartwienie ciała i woli. Trzy posiłki w ciągu dnia, jeden do syta.

W Środę Popielcową rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje prowadzi o. Jan Król - Paulin z Częstochowy. Prowadził Misje Święte.

Msze Święte z nauką Rekolekcyjną w Środę Popielcową, czwartek, piątek i sobotę o godzinie 17:00. Przed każdą Mszą Świętą możliwość Spowiedzi Świętej. W niedzielę 18 lutego zakończenie rekolekcji.

Zachęcam do udziału w rekolekcjach całe rodziny: rodziców z dziećmi, seniorów, młodzież. Te rekolekcje mają charakter rodzinny

W piątek o godzinie 16:30 Droga Krzyżowa,

Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca, zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych, składka Parafialna rekolekcyjno-inwestycyjna

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 2080 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 500 złotych.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę umiłowania Krzyża Świętego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu