12.05.2024 - 19.05.2024

Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 8:00 i 11:00 "majówka"

Nabożeństwa Majowe:

• W tygodniu o godzinie 17:45

• W niedziele i święta obowiązkowe o godzinie 15:45

Od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30 Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

poniedziałek wpomnienie NMP z Fatimy

We wtorek Święto Świętego Macieja Apostoła

środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

czwartek Święto Świętego Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski

sobotę wspomnienie NMP

niedzielę 19 maja po Mszy Świętej o godzinie 11:00 spotkanie dla dzieci I Komunijnych

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 1900 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 1000 złotych.

Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca czyli Parafialna Składka inwestycyjna

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Was swoją przemożną opieką.