top of page

Ogłoszenia parafialne
14.05.2023 - 21.05.2023

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej Litania Loretańska

Nabożeństwa majowe w tygodniu o godzinie 18:00 a po nich Msza Święta

poniedziałek, wtorek i środę modlimy się o dobre urodzaje i za kraje głodujące. Po Mszy Świętej procesja do Krzyża przy kościele modlitwy błagalne.

poniedziałek wspomnienie Błogosławionej Zofii, zakonnicy

We wtorek święto Świętego Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

sobotę wspomnienie Świętego Bernardyna ze Sieny. Zapraszam na godzinę 10:00 na III spotkanie w kościele dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. 

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 1800 złotych i 20$. Dziękuję za ofiary wpłacane na konto parafialne i za ofiary na witraż Błogosławionej Anieli Salawy w wysokości 400 złotych. Bóg zapłać!

Zachęcam fundatorów i dobrodziejów do składania ofiar na witraże - rodzinnie, indywidualnie, przez firmy itp. Można dokonywać wpłat na konto parafialne, którego numer znajduje się na parafialnej stronie internetowej.

Aktualne zgromadzone środki na witraże można zobaczyć tutaj.

Dziękuję serdecznie Paniom Irenie, Elżbiecie i Monice, które dbają o bieliznę ołtarzową. Dziękuję fundatorom nowych obrusów ołtarzowych i fundatorom nowej, pięknej podstawy pod figurę Świętej Barbary. Bóg zapłać! Za dobrodziejów i ofiarodawców modlimy się na nowennie w środę.

Przyszła niedziela to III Niedziela miesiąca czyli parafialna składka inwestycyjna. Proszę aby zachować zwyczaj składania ofiar w opisanych kopertach. Bóg zapłać!

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia Bożego błogosławieństwa i umiłowania modlitwy Maryjnej jaką jest Litania Loretańska.

                                                                                                      ks. Włodzimierz Szumiec, proboszcz       

bottom of page