16.06.2024 - 23.06.2024

Nabożeństwo ku czci NSPJ w dzień powszedni o godzinie 17:45, w niedzielę o godzinie 15:45.

poniedziałek wspomnienie Świętego Alberta Chmielowskiego, zakonnika

środę wspomnienie Świętego Romualda, opata i Nowenna do MBNP

czwartek wspomnienie Świętego Władysława Bukowińskiego, kapłana

piątek wspomnienie Świętego Alojzego Gonzagi, zakonnika

sobotę wspomnienie NMP

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 2240 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 1100 złotych.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech wszyscy w Najświętszym Sercu Pana Jezusa odnajdą siły potrzebne do pokonywania trudności życia codziennego.