21.01.2024 - 28.01.2024

Dzisiaj III Niedziela miesiąca czyli Parafialna Składka Inwestycyjna. Po Mszy Świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.

poniedziałek wspomnienie Świętego Wincentego

W środę wspomnienie Świętego Franciszka Salezego i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

czwartek Świętego Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła

piątek wspomnienie Świętego Tymoteusza i Świętego Tytusa

W sobotę wspomnienie Świętej Anieli Merici i Najświętszej Maryi Panny

Trwa IV Konkurs na Rodzinną Szopkę Betlejemską. Podpisane prace: np. szopkę wykonała rodzina Szopczyńskich zostawiamy kościele na stopniach przed ołtarzem do 21 stycznia. Wszystkie prace zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 28 stycznia na Mszy Świętej o godzinie 11:00.

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 2050 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 1000 złotych i na witraż Świętej Barbary - 50 euro

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę obfitych łask Bożych i przemożnej opieki Najświętszej Maryi Panny