26.05.2024 - 02.06.2024

Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 8:00 "majówka" oraz przed Mszą Świętą o godzinie 15:45

Na Mszy Świętej o godzinie 11:00 Uroczystość I Komunii Świętej. Rozpoczęcie przed kościołem o godzinie 10:50.

poniedziałek wspomnienie Świętego Augustyna, biskupa

środę wspomnienie Świętej Urszuli Ledóchowskiej i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Msza Święta o godzinie 10:00 a po niej procesja do czterech ołtarzy:

• I ołtarz u Państwa Kisielak - Wróbel

• II ołtarz przy ulicy Skośnej - SHNSPJ oraz Róże Różańcowe

• III ołtarz na placu OSP

• IV ołtarz przy kościele przy Krzyżu

Zachęcam do udziału w Uroczystości wszystkie grupy parafialne: służbę liturgiczną, dzieci I Komunijne, dzieci obchodzące I rocznicę Komunii Świętej, SHNSPJ, Róże Różańcowe, Strażaków, Górników. Ponadto proszę OSP o zabezpieczenie trasy przejścia procesji - od kościoła w prawo ulicą Nawoja, potem ulica Skośna, ulica Marii Pałasińskiej, ulica Nawoja do Krzyża przy kościele

piątek Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, zakończenie Nabożeństw Majowych z procesją

sobotę wspomnienie Świętego Justyna męczennika. Rozpoczęcie Nabożeństw Czerwcowych z procesją. O godzinie 17:00 Nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP.

W Oktawie Bożego Ciała przed Mszą Świętą procesja Eucharystyczna. W dzień powszedni o godzinie 17:45, w niedzielę o godzinie 15:45.

Dziękuję za ofiary złożone na składkę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę w wysokości 7120 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 800 złotych.

Dla dzieci I Komunijnych tzw. Biały Tydzień: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - Boże Ciało udział w procesji, piątek zakończenie "Białego Tygodnia".

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Was swoją przemożną opieką.