28.04.2024 - 05.05.2024

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

poniedziałek Święto Świętej Katarzyny ze Sieny

Nabożeństwa Majowe:

• W tygodniu o godzinie 17:45

• W niedziele i święta obowiązkowe o godzinie 15:45

We wtorek wspomnienie Świętego Piusa X, papieża. Pierwsze nabożeństwo majowe ku czci NMP z procesją o godzinie 17:30, po nabożeństwie Msza Święta.

środę za dusze zmarłych

W czwartek po Mszy Świętej Godzina Święta

piątek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte według porządku niedzielnego o 8:00, 11:00 oraz 16:00. Po każdej Mszy Świętej odnowienie Ślubów Jasnogórskich. Ze względu na Uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

sobotę wspomnienie Świętego Floriana, patrona strażaków i hutników. O godzinie 17:00 nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP.

Dziękuję za ofiary złożone na składkę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę w wysokości 8140 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 3000 złotych.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech Chrystus Zmartwychwstały i Najświętsza Maryja Panna obdarzy Was swoim pokojem.