30.06.2024 - 07.07.2024

Przeżywamy w naszej parafii nawiedzenie obrazu i relikwii św. Małgorzaty Marii Alacoque,
wielkiej apostołki Bożego Serca. 350 lat temu Jezus odkrył przed nią tajemnice swojego
Serca.
Naszym gościem jest ks. Krzysztof Zimończyk, sercanin, Krajowy dyrektor Arcybractwa
Straży Honorowej NSPJ, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej.czci NSPJ

Nabożeństwo ku czci NSPJ o godzinie 15:45.

poniedziałek wspomnienie Świętego Ottona, biskupa

środę Święto Świętego Tomasza Apostoła i Nowenna do MBNP

czwartek Święto w Rocznicę poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

piątek wspomnienie Świętego Ireneusza biskupa i męczennika

Czuwanie modlitewne w I czwartek - 4 lipca 2024, pod hasłem «Żniwo wprawdzie wielkie,
ale robotników mało” (Łk 10,2), będziemy się modlić o nowe powołania do służby kapłańskiej
i zakonnej z naszej Parafii:

• ​18:00 - Eucharystia z litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa

• 18:30 - 20.15 - Godzina Święta i Adoracja przed Najświętszym Sakramentem
    ze św. Janem Marią Vianneyem

• 20:15 - Różaniec z modlitwą o powołania kapłańskie oraz za kapłanów

• 21:00 - Apel Jasnogórski

piątek wspomnienie Świętej Marii Goretii, męczennicy. Możliwość spowiedzi od godziny 17:00, o godzinie 17:30 Droga Krzyżowa, po Mszy Świętej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

sobotę wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej. Nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP o godzinie 17:00.

W lipcu po każdej Mszy Świętej Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 1970 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 300 złotych.

Szczególne podziękowania kieruję do o. Wacława Lecha, karmelity, który pracuje w Chicago. Odwiedził nasz kościół i przekazał na witraż Św. Rafała Kalinowskiego 16000 złotych. Otaczamy naszego dobrodzieja nieustanną modlitwą. Dziękuję także za ofiary wpłacane na konto parafialne.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech Święta Małgorzata Maria wyprasza dla nas, dla naszych rodzin i naszej Parafii zdroje potrzebnych łask.