09.06.2024 - 16.06.2024

Nabożeństwo ku czci NSPJ w dzień powszedni o godzinie 17:45, w niedzielę o godzinie 15:45.

We wtorek Święto Świętego Barnaby Apostoła

środę wspomnienie Błogosławionego Piotra Dańkowskiego, kapłana i męczennika

czwartek wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy

piątek wspomnienie Błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika

sobotę wspomnienie NMP

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 2140 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 200 złotych.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech wszyscy w Najświętszym Sercu Pana Jezusa odnajdą siły potrzebne do pokonywania trudności życia codziennego.