07.04.2024 - 14.04.2024

​

Dzisiaj na Mszy ÅšwiÄ™tej o godzinie 11:00 poÅ›wiÄ™cenie książeczek dla dzieci I Komunijnych. Parafia ofiaruje dzieciom książeczki.

I Niedziela miesiąca - wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

​

PoniedziaÅ‚ek Duchowa Adopcja Dziecka PoczÄ™tego Zagrożonego ZagÅ‚adÄ… to dziewiÄ™ciomiesiÄ™czna modlitwa w intencji jednego wybranego przez Boga dziecka, które rozwija siÄ™ w Å‚onie matki, ale które jest zagrożone aborcjÄ…. Codzienna modlitwa Duchowej Adopcji rozpoczyna siÄ™ 8 kwietnia w Uroczystość Zwiastowania PaÅ„skiego i trwa do ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia.

Deklaracje o przystÄ…pieniu do tego dzieÅ‚a sÄ… wystawione na stoliku. WypeÅ‚nione proszÄ™ przynieść na MszÄ™ ÅšwiÄ™tÄ… w poniedziaÅ‚ek i zÅ‚ożyć do koszyczka przy kaplicy bocznej.

Å›rodÄ™ Nowenna do Matki Bożej NieustajÄ…cej Pomocy

sobotÄ™ wspomnienie ÅšwiÄ™tego Marcina I, papieża i mÄ™czennika

​

DziÄ™kujÄ™ za ofiary zÅ‚ożone na skÅ‚adkÄ™ w ubiegÅ‚Ä… niedzielÄ™ w wysokoÅ›ci 4400 zÅ‚otych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 200 złotych.

Bóg zapÅ‚ać!

​

ZachÄ™cam fundatorów i dobrodziejów do skÅ‚adania ofiar na witraże - rodzinnie, indywidualnie, przez firmy itp. Można dokonywać wpÅ‚at na konto parafialne, którego numer znajduje siÄ™ na parafialnej stronie internetowej.

​

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza Was i Wasze rodziny swoim błogosławieństwem

ks. WÅ‚odzimierz Szumiec, proboszcz