14.04.2024 - 21.04.2024

Å›rodÄ™ Nowenna do Matki Bożej NieustajÄ…cej Pomocy

​

DziÄ™kujÄ™ za ofiary zÅ‚ożone na skÅ‚adkÄ™ w ubiegÅ‚Ä… niedzielÄ™ w wysokoÅ›ci 2500 zÅ‚otych i 1$..

DziÄ™kujÄ™ za ofiary zÅ‚ożone na witraże w wysokoÅ›ci 1500 zÅ‚otych, w tym na witraż BÅ‚ogosÅ‚awionego KsiÄ™dza Jerzego 1000 zÅ‚otych.

Bóg zapÅ‚ać!

​

ZachÄ™cam fundatorów i dobrodziejów do skÅ‚adania ofiar na witraże - rodzinnie, indywidualnie, przez firmy itp. Można dokonywać wpÅ‚at na konto parafialne, którego numer znajduje siÄ™ na parafialnej stronie internetowej.

​

Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca czyli Parafialna składka inwestycyjna.

​

Wszystkim GoÅ›ciom i Parafianom życzÄ™ zdrowia dla duszy i ciaÅ‚a. Niech Chrystus ZmartwychwstaÅ‚y wniesie Å›wiatÅ‚ość i pokój do Waszych serc, rodzin i domów

ks. WÅ‚odzimierz Szumiec, proboszcz