21.04.2024 - 28.04.2024

We wtorek Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W czwartek Święto Świętego Marka Ewangelisty

sobotę o godzinie 11:00 spotkanie w kościele dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

Dziękuję za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę w wysokości 2050 złotych

Dziękuję za ofiary złożone na witraże w wysokości 2200 złotych.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę zdrowia dla duszy i ciała. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy Was swoim pokojem.